Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 72 "Теремок" комбінованого типу Донської селищної ради

Сторінка музкерівника

Головні завдання музичного виховання:

- виховувати любов та інтерес до музики;
- допомагати дітям ввійти в світ музики, відчути її, зрозуміти;
- збагачувати музичні враження дітей шляхом ознайомлення їх з різноманітними музичними творами;
- навчати дітей злагоджено співати, красиво і ритмічно рухатися під час музики, грати на музичних інструментах;
- розвивавати музичні здібності у дітей, емоційну чутливість, музичний слух, а також творчі та артистичні здібності дітей.
   Всі ці завдання взаємозв’язані і залежать від вікових особливостей дітей.

Музика – це частина людського життя. Вона входить в наше життя з перших днів, і потім поряд з нами, назавжди. В ній втілено все прекрасне, добре, світле і вічне.

Я хочу ,щоб гарна, красива музика завжди лунала в серцях моїх вихованців, і вони її відчували кожною частинкою своєї душі.